Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019
17 listopada, 2019

Targi Warsaw Home 2019 za nami….

Pierwszy raz mieliśmy przyjemność wziąć udział jako wystawca w Warsaw Home i dziś wiemy, że  to była dobra decyzja!

Wydarzenie zgromadziło blisko 75 tyś. zwiedzających i odczuliśmy to w strefie WUTEH.  Cztery dni inspirujących spotkań i rozmów z klientami, architektami, partnerami biznesowymi dowiodły, jak istotna jest siła wzajemnych relacji w tej branży. Nasi goście przekazali nam wiele opinii, wskazówek, informacji o tym,  która część naszej oferty jest najbardziej ceniona,  czego jeszcze w niej brakuje, a które elementy należy jeszcze rozwinąć  i udoskonalić. Takie wydarzenia to doskonała okazja do spotkań, które pozwalają w nieco mniej oficjalnej atmosferze porozmawiać o tym, co dla naszych klientów jest ważne i czego od nas oczekują? Chcemy kreować przestrzenie biurowe, inspirujące do tworzenia i działania, biura, które są sercem firmy- tętniące życiem, przyjazne, do których z przyjemnością przychodzi się w poniedziałkowy poranek. Targi Warsaw Home 2019 z pewnością pozwoliły nam pokazać za pomocą jakich rozwiązań te cele, w swoich firmach,  mogą osiągnąć nasi klienci.

Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019

Nasze stoisko

Kojąca zieleń, naturalne odcienie materiałów, miejsce, które pobudza do pracy, ale i zachęca do chwili odpoczynku- w taki sposób kreujemy przestrzenie biurowe i dokładnie w oparciu o te same wartości chcieliśmy stworzyć nasze stoisko. Work life balance– to ponad 30- letnia koncepcja, która nie traci na aktualności. Dziś przenosimy ją także na grunt mebli- biurowych, do poczekalni, sal konferencyjnych, recepcji. Zdrowie, komfort, dobre samopoczucie- to ma zapewnić nie tylko atmosfera w miejscu pracy, ale i otoczenie- harmonijne, komfortowe, zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb użytkowników. Nasi goście zwracali uwagę, iż te właśnie wartości przemawiały w strefie Wuteh. Naturalna zieleń, ciepłe drewno – tym przyciągaliśmy uwagę na Warsaw Home 2019.

Nasze projekty

W strefie Wuteh nasi goście mogli zobaczyć wiele nowości oraz dobrze znane modele w odświeżonych formach, a także cenione projekty gabinetów, które cieszą się największym uznaniem wśród naszych klientów.

Podczas Warsaw Home swoją premierę miała kolekcja BALWOO. W jej skład wchodzą biurka na nogach z ciepłego drewna dębowego. Występują one w dwóch wersjach: z blatem stałym i przesuwnym, który umożliwia łatwy dostęp do kanału kablowego. Na to praktyczne rozwiązanie wielokrotnie zwracali uwagę nasi goście. W przestrzeniach mniej oficjalnych doskonale sprawdzą stoliki kawowe oraz stół wysoki – idealny do spotkań na stojąco. W strefie Wuteh był on centrum wielu inspirujących rozmów i to wcale nie krótkich… Mocnym punktem kolekcji BALWOO są stoły konferencyjne na drewnianych nogach oraz dębowe wykończenia w postaci uchwytów i nóżek.
Praca nad BALWOO zainspirowała naszych projektantów do odświeżenia znanego i cenionego projektu- Lady MAGIC SHINE, która dzięki użyciu dębowych detali przerodziła się w MAGIC WOOD. To właśnie ona stanowiła front naszej strefy, przyciągała uwagę prosta linią, naturalnym wykończeniem i monumentalną elegancją.

Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019  Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019

Vind, Soreno, Auttica– to projekty, które nieustannie przyciągają naszych klientów. Z pewnością gabinety były mocnym punktem strefy WUTEH. Odwiedzający zwracali uwagę na różnorodność stylistyki w tej części naszej oferty, co bardzo nas cieszy i utwierdza w przekonaniu, że chcąc zaprojektować, eleganckie i wyrafinowane gabinety należy iść różnymi ścieżkami. Nasze kolekcje gabinetowe, zostały stworzone przez różnych projektantów, co pozwoliło uzyskać różnorodne stylistycznie projekty.

Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019  Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019

 

 

Doskonałym uzupełnieniem strefy Wuteh były projekty marki Profim. Krzesła, sofy, fotele najwyższej jakości, które mamy przyjemność prezentować na co dzień w naszych salonach firmowych w Toruniu i Bydgoszczy.

Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019

Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019

Stoisko Wuteh na Warsaw Home 2019

Martyna Graczkowska

INFOLINIA 800 550 010