GATO

Meble biurowe GATO – stworzone, by móc pracować w jeszcze lepszych warunkach

System modułowy GATO daje możliwość stworzenia wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej. Składają się na niego elementy z płyty melaminowanej oraz z metalu, z których powstają praktyczne regały przyścienne i dwustronne. Doskonale sprawdzą się w roli ścianek działowych. Są znakomitym miejscem do przechowywania, efektownym tłem dla roślinności i ozdobą pomieszczenia.

System modułowy Gato od WUTEH to możliwość:

  • skomponowania segmentu z kilku rodzajów elementów, tak aby pasował on do specyfiki biura. Regały te wykonujemy z płyty melaminowanej, z siatki metalowej i z profili metalowych;
  • stworzenia nawet pięciopoziomowego regału;
  • dobrania kwietnika, regału na katalogi i gazety oraz stolików idealnych do postawienia na nich laptopa, filiżanki z kawą, tabletu czy smartfona.

Wybierz system modułowy GATO, a Twoje biuro zostanie funkcjonalnie zaaranżowane – pojawią się w nim wydzielone strefy i miejsca do pracy. Dzięki nim w Twoim biurze zapanuje aranżacyjna harmonia sprzyjająca twórczej i efektywnej pracy.

Potrzebujesz konkretnych informacji o czasie realizacji, transporcie, montażu i cenie? Wypełnij formularz. Odpiszemy w 3 dni.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest FM Wuteh S.A. 87-100 Torun ul. Gen. J. Chłopickiego 6/10.

    INFOLINIA 800 550 010