Meble biurowe w Bydgoszczy - Showroom WUTEH | Fabryka Mebli Biurowych WUTEH

SHOWROOM BYDGOSZCZ

 

Porozmawiajmy o Twojej wizji

 

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00

Ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 (Biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu)

tel. 607-570-238

tel. 607-570-125

Budujemy przestrzeń biurową inspirującą do tworzenia i działania

 

Nasze meble biurowe w Bydgoszczy – Showroom Wuteh

Już od ponad 50 lat dostarczamy klientom w Polsce i za granicą produkty tworzące najbardziej efektywne i nowoczesne przestrzenie biurowe. Przez te wszystkie lata przekonaliśmy się, że wnętrze firm odzwierciedla jej historię, pokazuje energię jej założycieli i pracowników, opowiada o relacjach i najważniejszych wartościach.

Nasz Showroom mebli biurowych w Bydgoszczy to więcej niż ekspozycja!Siedziba Fabryki Mebli Biurowych Wuteh S.A. mieści się w Toruniu przy ulicy Generała Józefa Chłopickiego 6. Również tam mieścił się jak dotąd jedyny showroom firmy, w którym klienci mogli zapoznać się z ofertą mebli i wyposażenia wnętrz biurowych. Naturalnym działaniem był pomysł powstania podobnego miejsca w zaprzyjaźnionym mieście – Bydgoszczy.

Showroom mebli biurowych w Bydgoszczy

W naszym założeniu to miejsce jest czymś więcej, niż tylko kolejną ekspozycją mebli biurowych. Tutaj nasi klienci mogą przekonać się, jakie są możliwości aranżacyjne stwarzają oferowane przez nas mebli oraz zobaczyć, jak wpływają one na charakter projektowanego wnętrza.  Showroom mebli biurowych w Bydgoszczy powstał z myślą o inwestorach i architektach wnętrz. Znajduje się w nim szeroka gama produktów oferowanych przez Wuteh S.A. Wystrój utrzymany jest klimacie ‘Stref pracy – stref życia’. To autorska koncepcja firmy prezentująca przestrzenie biurowe w kontekstach codzienności. Od strefy Prezesa, przez strefę spotkań, strefę relaksu, zdrowego pracownika, po strefę Wuteh i strefę pierwszego wrażenia.

Jakie meble biurowe znajdują się w Showroom?

Wuteh w Idea Park Przestrzeń Biznesu

Z bogatą ofertą mebli biurowych WUTEH można się zapoznać w showroomie przy ulicy Bydgoskich Przemysłowców 6 w Bydgoszczy w budynku Idea Park Przestrzeń Biznesu. Jest on otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Zapraszamy na wspólną podróż po strefach pracy – strefach życia. Zaprojektujmy przestrzeń biurową sprzyjającą efektywności.

Jak dojechać do Showroom mebli biurowych w Bydgoszczy?

 

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
Showroom

ładowanie mapy - proszę czekać...

Showroom 53.084386, 18.067735

 

Kontakt z Showroom / Fabryką Mebli Biurowych Wuteh

Klauzula do formularza kontaktowego

Telefon: 607570238

Fieldset

 

Verification

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Więcej informacji »