29 stycznia, 2016

Przytulne i ciche biuro – czyli o tym, co potrafią zmienić ścianki tapicerowane

Ścianki tapicerowane to jeden z produktów naszej Fabryki, który cieszy się sporą popularnością. Jest to dodatek, pozwalający w ciekawy sposób wpłynąć na aranżację pomieszczenia, a to nie jedyna ich zaleta.

Ścianka tapicerowana – jaką pełni rolę?

Oferowane przez nas ścianki tapicerowane wyposażone są w specjalne, metalowe podstawki, pozwalające ustawić je praktycznie wszędzie. Co za tym idzie, dzięki nim można:

  • wydzielić strefy w biurze. Potrzebujesz cichego kąta do rozmów z klientem? Echo, niosące się po pomieszczeniu utrudnia rozmowy telefoniczne? Pracownicy skarzą się, że nie mogą skupić się na pracy, bo wiecznie ktoś im chodzi za plecami? Ekrany, pokryte materiałem pozwalają podzielić większą przestrzeń na mniejsze, dzięki czemu można oddzielić od siebie np. biurka pracowników lub poszczególne sfery.
  • wyciszyć pomieszczenie. Niosące się po biurze echo, szum rozmów, dźwięki urządzeń – sprawiają, że trudno skupić się na swoich obowiązkowych. Rozmieszczenie ekranów w odpowiednich miejscach pozwala wpłynąć na rozchodzenie się hałasów po pomieszczeniu, a materiał, jakimi są pokryte, wygłusza część z nich.
  • uatrakcyjnić wnętrze. Rodzaj materiału albo kolor zależy od wyboru klienta, dzięki czemu ścianki mogą stanowić ciekawy akcent w pomieszczeniu. Można zdecydować się na nadruk kilku kolorowy albo jednobarwny, o ciekawej fakturze itp.

Ekrany tapicerowane – jak wybrać dobry?

Dokonując wyboru ekranu tapicerowanego warto wybrać modele lekkie, z poręcznym stelażem, dzięki czemu w biurze będzie można dokonać szybkiego przemeblowania – na przykład na czas zebrania pracowniczego albo reorganizacji miejsc pracy.

Kolejną ważną kwestią jest możliwość czyszczenia tkaniny, jaka ściankę pokrywa. Dobry wybór to materiał antyelektrostatyczny, na którym kurz będzie osiadał wolniej. Ekrany co jakiś czas powinny być trzepane lub mieć możliwość zdjęcia pokrycia i wyprania – jest to ważne zwłaszcza, jeśli w naszej załodze są alergicy, uczuleni na roztocza.

Zdejmowany materiał tapicerski pozwoli także na szybką zmianę wystroju biura, jeśli skompletujemy kilka zestawów. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu – oferujemy możliwość realizacji indywidualnych zleceń.

INFOLINIA 800 550 010