23 maja, 2013

Biurko dla mamy

Twoje dzieci już podrosły i masz więcej czasu dla siebie. Chciałabyś podjąć nowe wyzwanie i coraz częściej myślisz o aktywności zawodowej. Na przykład o pracy na pół etatu w wolnym zawodzie. Najtrudniej jest wykonać pierwszy krok… a później samo się potoczy.

Biuro w domu

Warto kupić biurko. Wybierz małe i proste biurko w jasnej kolorystyce. Najlepiej z białym blatem i z metalową nogą, bez dodatkowych szufladek. Takie biurko będzie wyglądało inaczej niż typowe meble mieszkaniowe. Łatwiej będzie przekonać siebie i mieszkańców, że to biurko jest do pracy. Zamontuj lampkę i do dzieła!

A może coworking? 

Coworking to wynajem biurek na godziny, który może obejmować:

  • obsługę poczty
  • telefon stacjonarny
  • obsługę recepcyjną
  • wynajem sali spotkań
  • dostęp do urządzeń biurowych (np. telefon, fax, ksero, niszczarka)

To nie tylko miejsce pracy, ale również miejsce spotkań osób z różnych branż i nawiązywania nowych kontaktów. Stawki miesięczne za stanowisko pracy zaczynają się już od 200zł miesięcznie w małych miastach i 300-400zł w aglomeracjach.

Właśnie ruszyła druga edycja projektu „Biurko dla Mamy”.

www.mamopracuj.pl

Biura coworkingowe w całej Polsce przygotowały specjalną ofertę dla Mam, które szukają przestrzeni do pracy, aby w ten sposób ułatwić młodym mamom powrót do aktywności zawodowej. Wygodne biurko we wspólnej przestrzeni, atrakcyjna lokalizacja biura i niezależność to dobry początek na własny biznes lub powrót do życia zawodowego.

Tekst: Izabela Lipińska

INFOLINIA 800 550 010