20 kwietnia, 2016

Kontenery biurowe – mebel uniwersalny w każdym biurze

Kontenery biurowe to niewielkie szafki, których charakter pozwala na ich wielostronne użytkowanie. Można wyróżnić meble mobilne, osadzone na kółkach lub stacjonarne. W zależności od potrzeb warto zdecydować się na odpowiedni rodzaj.

Kontenery biurowe: zalety i wady

  • mobilne – bardzo łatwo je przemieścić, dzięki czemu w szybko sposób można przeorganizować przestrzeń,
  • stabilne – świetnie sprawdzają się jako szafki przybiurkowe albo uzupełnienie segmentu mebli,
  • można je umieścić np. pod parapetem albo w niszy.

Twój sprzymierzeniec w utrzymaniu ładu w biurze

Kontenery biurowe idealnie nadają się do przechowywania wszystkich tych drobiazgów, które zwykle musimy mieć pod ręką, a których nie mamy gdzie schować. Spinacze, ołówki, formularze do wypełnienia, koperty, podręczne słowniki albo ważne dokumenty – to wszystko zmieści się w szufladach i szafkach kontenerów. Nie jest to jednak jedyna rola, jaką pełnić może ten mebelek. Te mobilne mogą służyć jako dodatkowy blat do pracy albo stolik kawowy. Na wersji stacjonarnej umieścić można np. drukarkę albo skaner. Część z nich wyposażona jest w wysokie szuflady, w których przechowywać można teczki albo akta.

Mobilny kontener może także służyć do transportu większych partii dokumentów w obrębie jednego budynku, na przykład w biurowym archiwum albo dziale księgowości.

Fabryka Mebli Biurowych Wuteh – nasza oferta

Aktualnie w ofercie naszej firmy znajduje się 21 kontenerów. Różnią się one od siebie rozmiarami, wielkością i rozmieszczeniem szuflad. We wszystkich modelach boki szuflad są metalowe. Część z nich wyposażona jest także w zamki centralne, które pozwalają zabezpieczyć ukryte wewnątrz materiały przed niepożądanymi osobami.

Model KO-21 zamiast blatu ma tapicerowaną poduszkę, dzięki czemu może służyć jako dodatkowe siedzisko.

Kontener biurowy świetnie uzupełnia typowy zestaw mebli biurowych i pozwoli utrzymać ład w użytkowanym sprzęcie i dokumentach. Jeśli masz Twoje biurko wiecznie zawalone różnymi drobiazgami – kontenerek przybiurkowy powinien rozwiązać ten problem.

Poznaj naszą ofertę: http://wuteh.com.pl/do-biura/szafy-i-kontenery/kontenery/

KO-9
Model mobilnego kontenerka KO-9 z centralnym zamkiem
INFOLINIA 800 550 010