BALWOO – BIURKA Z BLATEM PRZESUWNYM

Kolekcja BALWOO to propozycja mebli biurowych na nogach z ciepłego drewna dębowego. Linia mebli biurowych pasująca także do wnętrz domowych home office.

SKY

Ergonomia pracy zapewniona przez płynną regulację wysokości biurek SKY w zakresie od 63 do 129 cm poprzez naciśnięcie guzika.

​PROFI MAX

Szafy biurowe Profi Max to niezbędne wyposażenie biur i gabinetów.

Vind

Kolekcja VIND powstała z myślą o przestrzeniach inspirujących, a zarazem posiadających wysokie walory reprezentacyjne.

BLOG & TRIO

BLOG&TRIO to duże możliwości aranżacyjne. Kolekcja ta sprawdzi się zarówno w gabinetach, jak i domowych pracowniach.

LINUS

LINUS to system modułów do tworzenia zindywidualizowanych lad recepcyjnych.

Meble biurowe

Fabryka mebli WUTEH S.A.

3 lata

gwarancji

Tworzymy praktyczne i estetyczne rozwiązania. Kierujemy się zasadą, która mówi, że przestrzeń biurowa powinna inspirować, zachęcać do działania i ułatwiać pracę.

Dla architektów

Dobry projekt uwzględnia każdy detal. Dla architektów przygotowaliśmy specjalną strefę, która ułatwi pracę. Znajdują się tutaj bryły wszystkich mebli biurowych Wuteh.

sprawdź

ISO

gwarancja jakości

Systemy mebli do biur, recepcji, sal konferencyjnych, gabinetów i hoteli - nasza oferta jest bardzo bogata. Współpracujemy z wiodącymi producentami krzeseł i foteli.

Stwórz z nami inspirującą przestrzeń biurową. Projekt Gratis!

Stwórz z nami inspirującą przestrzeń biurową. Projekt Gratis!

Biuro sercem Twojej firmy – zaprojektujemy je tak by tętniło życiem. Koncepcja – obawiasz się, że proces tworzenia przestrzeni biurowej będzie długi i żmudny? Nie z nami! Nasi specjaliści przenalizują

więcej

100+

pozytywnych opinii

Od początku lat 90. produkujemy meble biurowe i hotelowe. Wuteh należy do czołowych producentów mebli biurowych w Polsce.

Potrzebujesz konkretnych informacji o czasie realizacji, transporcie, montażu i cenie? Wypełnij formularz. Odpiszemy w 3 dni.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FM Wuteh S.A. 87-100 Torun ul. Gen. J. Chłopickiego 6/10.

  Meble kuchenne w biurze. Stołówka biurowa

  Meble kuchenne do biura. Jak solidnie i sprawnie umeblować kuchnię biurową?

  Wyposażenie kuchni biurowej regulują przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Zgodnie z nimi w przedsiębiorstwie powinna znajdować się jadalnia ze stołem do spożywania posiłków, urządzeniem do podgrzewania jedzenia i zlewozmywakiem. Każdy

  więcej

  Przemyślane rozwiązania dla przestrzeni biurowych

  Fabryka Mebli WUTEH S.A. produkuje meble biurowe i hotelowe od początku lat 90-tych i należy do czołowych producentów mebli w Polsce. Od ponad dwóch dekad dostarczamy rozwiązania do aranżacji przestrzennych open space'ów, jak również reprezentatywnych gabinetów. Są to klasyczne lub elektryczne biurka z opcją regulacji, które zapewniają wygodną pracę, a także realizują potrzebę prywatności. W ofercie znajdą Państwo systemy mebli przeznaczone do biur, mebli do recepcji,sal konferencyjnych, gabinetów i hoteli. Współpracujemy z wiodącymi producentami krzeseł biurowych i foteli.

  Aktualne trendy w urządzaniu biur

  Nasze meble pozwolą Państwu zaaranżować miejsce pracy, w taki sposób, aby było sprzyjające wydajnej pracy, a przy tym wysoce estetyczne.

  Wykonujemy meble o najwyższym standardzie, które spełniają wszelkie normy jakościowe. Korzystając z nich, wyposażysz zarówno gabinet utrzymany w stylu tradycyjnym, jak też nowoczesnym. Dysponujemy bogatą paletą kolorów, wzorów i rozwiązań — możesz wybrać gotowe propozycje lub skomponować własne składające się z biurek, foteli, mebli wypoczynkowych oraz lockerów. Zamykane szafy do korespondencji wyposażone w dyskretny zamek z szyfrem należycie strzegą poufności korespondencji i ochrony danych osobowych.

  Dbamy nie tylko o przestrzeń do pracy i organizacji spotkań, ale też strefę reprezentacyjną. Pierwsze wrażenie - możesz je zrobić tylko raz. Lada recepcyjna to mocny punkt każdej przestrzeni. Definiuje ją oraz ustanawia swoiste centrum – wystarczy rzut okiem i już wiemy, dokąd zmierzać. Nasze lady recepcyjne stanowią elegancką wizytówkę każdej firmy.

  Dlaczego my?

  czytaj dalej

  Ofertę budujemy dla Klienta bazując na jego potrzebach i oczekiwaniach. Polityka Jakości stanowi jeden z głównych elementów strategii przedsiębiorstwa. Z uwagą śledzimy aktualne trendy. Projektujemy meble, które podnoszą jakość oraz komfort codziennej pracy. Elektryczne biurka, wygodne systemy regulacji, możliwość tworzenia własnych kompozycji i bogata paleta kolorów — to tylko niektóre z cech, które wyróżniają naszą ofertę. Misją Fabryki Mebli WUTEH S.A., której serce bije w Toruniu jest dostarczanie rozwiązań tworzących przestrzeń biurową. Przestrzeń inspirującą do myślenia, działania i pracy biurowej.

  Równolegle ze sprzedażą na rynek krajowy nasze meble eksportujemy do: Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, krajów skandynawskich i Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze biurka, lady, szafy biurowe znajdują się obecnie w wielu biurach na całym świecie. Teraz mogą też wyposażyć Twoje miejsce pracy, czyniąc je wygodnym i inspirującym. Zapraszamy!

  INFOLINIA 800 550 010