Meble kuchenne w biurze. Stołówka biurowa
13 stycznia, 2021

Meble kuchenne do biura. Jak solidnie i sprawnie umeblować kuchnię biurową?

Wyposażenie kuchni biurowej regulują przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Zgodnie z nimi w przedsiębiorstwie powinna znajdować się jadalnia ze stołem do spożywania posiłków, urządzeniem do podgrzewania jedzenia i zlewozmywakiem. Każdy pracownik musi mieć także zapewnione miejsce siedzące. Chcesz solidnie i szybko urządzić kuchnię do biura? Poznaj nasze kuchnie i aneksy biurowe.

Obecnie kuchnia biurowa to nie tylko miejsce do spożywania posiłków i odpoczynku, ale także integracji zespołu. Jeśli chcesz poprawić zadowolenie z pracy i efektywność zatrudnionych osób, musisz tak zaaranżować przestrzeń, aby była wygodna i funkcjonalna. Nie wiesz, jakie meble kuchenne w biurze będą najlepsze? Sprawdź nasze propozycje.

Wyposażenie kuchni biurowej – o czym pamiętać?

Firmowa jadalnia musi spełniać potrzeby wielu osób. Nie spędza się tam wiele czasu, dlatego można zrezygnować z piekarnika, płyty grzewczej i długiego blatu roboczego. W kuchni biurowej najważniejsze z nich to:

  • przestrzeń do przechowywania produktów – kawa, herbata, cukier czy zastawa muszą mieć swoje miejsce. Funkcjonalne meble kuchenne w biurze  zmniejszą bałagan w jadalni i ułatwią korzystanie z niej,
  • przestrzeń do podgrzewania posiłków – jeśli zatrudniasz kilkanaście lub więcej osób, zadbaj o to, aby każdy mógł cieszyć się ciepłym obiadem i wyposaż kuchnię w kilka urządzeń do podgrzewania dań,
  • strefa zmywania – jednokomorowy zmywak z pewnością przyda się w jadalni. Aby ułatwić pracę ekipie sprzątającej, rozważ także zakup niewielkiej zmywarki. Dzięki temu pożegnasz problem brudnych naczyń,
  • pojemniki do sortowania śmieci – porządek w miejscu pracy jest kluczowy dla bezpieczeństwa zespołu, dlatego zadbaj także o odpowiednio duże kosze do sortowania śmieci.

Mile widziane są także przemysłowy ekspres do kawy i lodówka do przechowywania żywności.

Meble kuchenne w Biurze

Meble kuchenne w biurze – jakie najlepsze?

Meble w kuchni do biura muszą być ustawione w łatwo dostępnym miejscu. Powinny być zbudowane z materiałów odpornych na częste użytkowanie, wilgoć i zarysowania, takich jak np. płyty melaminowane. W pomieszczeniu firmowym warto zadbać o:

  • szafki z szufladami – przydatne do organizacji sztućców,
  • meble z półkami – wygodne do przechowywania szklanek i zastawy,
  • wiszące elementy – nie zajmują wiele miejsca i pomagają zagospodarować przestrzeń. 

Jeśli chcesz stworzyć indywidualny zestaw, dopasowany do potrzeb swoich pracowników, rozważ zakup kuchni modułowych do samodzielnej aranżacji. Możesz w dowolny sposób łączyć szafki o różnej szerokości, zmieniać ich ustawienie, a także decydować, czy zestaw ma zawierać zlew. 

Biurowe szafki kuchenne Sove.pl

 

Aneksy kuchenne do biura

Dla osób poszukujących uniwersalnego rozwiązania przygotowano kuchenne aneksy biurowe. To komplety mebli przeznaczone do montażu w niewielkich kuchniach. Idealnie sprawdzą się do przygotowania kawy, herbaty czy spożywania posiłków w małym gronie osób.

Aneks kuchenny do biura

Jak zamówić meble kuchenne do biura online?

Meble do biurowej kuchni możesz wygodnie kupić online w naszym sklepie https://sove.pl/cat/kuchnie

Po otrzymaniu płatności projektant przygotuje dla Ciebie wizualizację wybranych szafek. Następnie zostaniesz poproszony o akceptację projektu, a po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Kuchnię otrzymasz w przeciągu 13 dni – szybko, sprawnie i solidnie.

W każdym momencie możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru mebli, kolorystyki czy ustawienia. Aby poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Wszystkie meble w sklepie SOVE.pl produkowane są w Fabryce mebli biurowych Wuteh S.A.

 

INFOLINIA 800 550 010