Krzesła i fotele biurowe w Bydgoszczy
31 sierpnia, 2020

Krzesła i fotele biurowe w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku. Jakie wybrać do biura i gdzie kupić?

Poszukujesz krzeseł lub foteli do biura swojej firmy zlokalizowanej w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku lub innym mieście, miejscowości w województwie Kujawsko-Pomorskim? Dobrze trafiłeś, przygotowaliśmy dla Ciebie cenne wskazówki oraz promocje na najbardziej popularne modele krzeseł  i foteli biurowych.

 Oferujemy:

 • krzesła biurowe
 • fotele gabinetowe,
 • krzesła dla pracowników,
 • krzesła do sali konferencyjnej,
 • krzesła do poczekalni, sali wykładowej,
 • krzesła obrotowe wpisujące się w stylistykę biura domowego – home office. 
 • meble biurowe, więcej szczegółów na stronie showroom Toruń i Bydgoszcz,

Doradca:

Krzysztof Polak

kom. 603-700-460 e-mail: k.polak@wuteh.com.pl

Krzesła i fotele do biura zlokalizowanego w woj. Kujawsko-Pomorskim.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty czterech czołowych producentów krzeseł biurowych: Profim, Grospol, Bejot, Nowy Styl. Nasza ekspozycja została skonstruowana w taki sposób, by każdy klient, znalazł fotel odpowiedni do jego potrzeb i budżetu.

Krzesła biurowe i fotele - Wuteh Showroom Bydgoszcz

Oto najpopularniejsze modele krzeseł:

Krzesło/fotel Xenon Net Profim

Ergonomiczne krzesło biurowe z regulacją odcinka lędźwiowego SmartADLS.

Krzesło/fotel Xenon Net Profim

Krzesła obrotowe Motto Profim

Fotel z regulacją wysokości oparcia i regulacją odcinka lędźwiowego Schukra.

Krzesła obrotowe Motto Profim

LightUP Profim – ergonomiczne krzesło biurowe

Wszechstronne krzesło z regulacją głębokości siedziska.

LightUP Profim – ergonomiczne krzesło biurowe

Fotel MaxPro Grospol

Oparcie krzesła umożliwia indywidualne dopasowanie do pleców.

Fotel MaxPro Grospol

Krzesło biurowe Coco Grospol

Wysokiej jakości krzesło siatkowe w niskiej cenie. 

Krzesło biurowe Coco Grospol

Krzesło biurowe AccisPro Profim

Krzesło z innowacyjnym systemem ruchowym Smart HPS.

Krzesło biurowe AccisPro Profim

Ergonomiczne krzesła biurowe

Krzesła i fotele biurowe to jeden z najistotniejszych elementów wyposażenia biura. To na czym i w jaki sposób siedzimy oddziałuje na codzienne funkcjonowanie w miejscu pracy. Niewygodne, niewłaściwie dobrane i źle wyregulowane krzesło biurowe może mieć bardzo negatywny wpływ nie tylko na komfort pracy, czy nasze samopoczucie, ale i zdrowie.

Istnieje kilka podstawowych funkcji, które są niejako wyznacznikami ergonomicznego fotela biurowego. Jedną z najważniejszych jest regulacja wysokości siedziska, która pozwala dostosować krzesło do wzrostu użytkownika. Kolejny istotny element to mechanizm pozwalający na synchroniczny ruch oparcia i siedziska, który odciąża nasz kręgosłup. Może on dostosowywać się automatycznie do wagi użytkownika lub wymagać ręcznej regulacji.

 

LightUp Profim krzesło biurowe do kupienia w Bydgoszczy

 

Równie praktyczną kwestią jest regulacja wysokości podłokietnika, która pozwala na prawidłowe podparcie przedramion, a dodatkowo zapobiega uderzaniu tego elementu o kant biurka. Ważną rolę odgrywają także kółka i dopasowanie ich rodzaju do powierzchni na której stoi krzesło. 

Funkcji dodatkowych wpływających na komfort siedzenia jest bardzo dużo, do najbardziej popularnych należą: regulowany zagłówek,  wysuw siedziska, podłokietniki regulowane w trzech płaszczyznach, dodatkowa regulacja głębokości i wysokości podparcia lędźwiowego,  pochył siedziska i oparcia do przodu- tak zwany kąt ujemny. 

Dostosowanie fotela biurowego do indywidualnych potrzeb nie jest wcale łatwe, mnogość funkcji i kombinacji, szeroka oferta producentów, sprawia, że dla nieświadomego i niedoświadczonego użytkownika dokonanie najlepszego wyboru może być trudne.

Z pomocą przychodzi nasz specjalista Krzysztof Polak, który nie tylko w teorii, ale i w praktyce zna mechanizmy i systemy krzeseł biurowych. Mamy świadomość, że wybór właściwego krzesła do biura jest kluczowym elementem w tworzeniu ergonomicznego miejsca pracy. Pomożemy dobrać odpowiedni model w najkorzystniejszej konfiguracji, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta. Równie istotne jest dobranie modelu, który będzie odznaczał się najlepszym stosunkiem ceny do jakości.

Krzesła i fotele biurowe to tylko niewielka część oferty WUTEH. W gamie naszych produktów znajdą Państwo także biurka, szafy, gabinety, meble konferencyjne, recepcyjne. Chcąc ułatwić naszym klientom wybór, oferujemy także bezpłatną usługę projektowania  układów funkcjonalnych, dzięki której  zobaczycie Państwo, jak może wyglądać Wasze nowe, ergonomiczne biuro, poczekalnia, recepcja.  

Inne krzesła z naszej oferty

 • Bejot: Booi, Corr, Dual, Fendo, In Access, Lumi, Milla, Momo, Orte, OXCO, Quadra, String. Pobierz katalog Bejot z pełną ofertą.
 • Grospol: Ari, Coco, Ergofix, Ergohuman, Level Cross, MaxPro, Modo, Nado, Team Plus,
 • Nowy Styl: Beta, Iso, Navigo, Rumba S, Sonata, Styl Arm, Vesta New,
 • Profim: AccisPro, Arca 21V, Ariz, Chic, Com, Fan, Lightup, Motto, Nu, Softbox, Sorriso, TrilloPro, Vancouver Oto, Violle, Xenon, Zoo. Pobierz katalog Profim z pełną ofertą.
 • Fotel Vzór RM58.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego w Toruniu oraz na naszą stronę z pełną ofertą mebli biurowych: 

Toruń

Bydgoszcz

Kontakt mailowy i telefoniczny:

Doradca Krzysztof Polak – kom. 603-700-460 e-mail: k.polak@wuteh.com.pl

Formularz kontaktowy – napisz do nas!

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FM Wuteh S.A. 87-100 Torun ul. Gen. J. Chłopickiego 6/10.

  INFOLINIA 800 550 010