O nas

Fabryka Mebli WUTEH S.A. produkuje meble biurowe i hotelowe od początku lat 90-tych i należy do czołowych producentów mebli biurowych w Polsce. W ofercie znajdą Państwo systemy mebli przeznaczone do biur, recepcji, sal konferencyjnych, gabinetów i hoteli. Współpracujemy z wiodącymi producentami krzeseł i foteli.

Ofertę budujemy dla Klienta bazując na jego potrzebach i oczekiwaniach. Polityka Jakości stanowi jeden z głównych elementów strategii przedsiębiorstwa.

Równolegle ze sprzedażą na rynek krajowy nasze meble eksportujemy do: Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, krajów skandynawskich i Europy Środkowo-Wschodniej.

Misją Fabryki Mebli WUTEH S.A. jest dostarczanie rozwiązań tworzących przestrzeń biurową, inspirującą do myślenia, działania i pracy biurowej.

Zarząd

Marek Chojnacki jest absolwentem SGGW, na kierunku technologia drewna. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w branży meblarskiej. Ukończył studium pedagogiczne. Uczestniczył w wielu szkoleniach i programach związanych tematycznie z marketingiem, ekonomią i zarządzaniem. W 1990 roku współuczestniczył w przeprowadzeniu jednej z pierwszych prywatyzacji w Toruniu. Karierę zawodową zaczynał również w Toruniu w ZDZ. W latach 2000-2004 pełnił funcję Dyrektora oddziału Haste International Ltd, oraz Prezesa Zarządu Haste Concept w Sępólnie Krajeńskim. Od 2004 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Fabryki Mebli „WUTEH” S.A. Z zamiłowania żeglarz, podróżnik i pasjonat nowych technologii informatycznych.

Rada Nadzorcza

  • Krzysztof Żelazkiewicz – Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Krzysztof Nowak
  • Gabriel Szczerbicki
  • Kazimierz Trokowski
  • Dawid Zieliński

Na osi czasu

Dziś
Dziękujemy za wizytę!
21 lipca 2013
Wdrożenie systemu ERP

29 grudnia 2011
Certyfikat ISO:9001

14 grudnia 1990
Prywatyzacja Wuteh

1 stycznia 1962
Początek działalności Wuteh

Początek działalności Firmy datuje się na 1 stycznia 1962 r. Do 1966 roku Firma przeszła parę reorganizacji, w wyniku których wykształcił się zasadniczy profil działalności – produkcja mebli. Od 1980 roku była samodzielnym podmiotem, działającym pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Sklepowych WUTEH. Dnia 14 grudnia 1990 roku nastąpiła likwidacja podmiotu, a cały majątek został wniesiony do nowo powstałej spółki. Byliśmy w Toruniu jedną z dwóch pierwszych sprywatyzowanych firm.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Więcej informacji »