Bezpłatna infolinia  800  550  010

Systemy biurek

W Fabryce WUTEH, meble do biura cechują się różnorodnością stelaży oraz wymiarów i kształtów blatów pozwalają na na dowolną aranżację przestrzeni biurowych. W naszej ofercie są ponadczasowe biurka o stelażu klasycznym – Vega, Polo, Aura, a także meble do biura o nowoczesnym wystroju: Nomo, Focus, Flex i Geos. Systemy takie jak Komo, Flex i Aura wyposażone są w maskownicę przewodów od wewnątrz nogi. Oferujemy również biurka Flex-R z dużym zakresem regulacji wysokości (do 84 cm). Do biurek polecamy elementy przybiurkowe:

  • -szafki
  • -przystawki
  • -blendy
  • -przegrody

Stoły i stoliki

W ofercie duże komfortowe stoły konferencyjne, a także wygodne stoliki do spotkań kawowych. Stanowią obowiązkowe uzupełnienie powierzchni biurowej. Polecamy również stoły składane, które dzięki mobilnym rozwiązaniom pozwolą na szybką organizację szkoleń i spotkań o rożnym charakterze.

Szafy i kontenery

Szeroki wybór szaf i regałów, daje wiele możliwości do zorganizowania przestrzeni w biurze. Polecamy cztery wysokości szaf, a w każdej z nich wiele propozycji na przechowywanie dokumentów: regały, szafy z drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjami. W ofercie kontenery mobilne oraz szafki dopasowane do wysokości biurek, które są doskonałym uzupełnieniem biurek.

Ścianki tapicerowane

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Więcej informacji »